Gmail Desktop Notifier

Gmail Desktop Notifier 1.2

Zdarma
Upozorní vás, když máte novou poštu na Gmailu doručená pošta
Hodnocení
3.6  (9 hlasů)
Váš hlas
Poslední verze:
1.2 (Zobrazit všechny)
Vývojář:
Barmers GmbH
Mnozí z nás milují Gmail. Well, ale ne všichni z nás mají své okno prohlížeče otevřené po celou dobu vidět nové příchozí zprávy. Tento malý program, bude váš přítel na vaše Desktop. It není složité; to není plýtvání systémové prostředky. To je o 200 Kb v velikost. Využívá maximální dostupné bezpečnosti. A to není nepříjemné.
Upozorní vás, když máte novou poštu na Gmailu doručená pošta pomocí nice (a nikoli otravné) vyskakovací upozornění na Desktop. No muset otevřít své prohlížeče pokaždé, když chcete zkontrolovat poštu.
Hlavní rysy:
-Velmi snadné nastavení. Jen poskytnout své služby Gmail e-mailovou adresu a heslo.
-Šifrované spojení. Program používá SSL šifrování pro připojení na Gmail serveru POP3 protokolu. Hesla budou šifrována, stejně jako všechny převodovka. Nikdo nebude moci zachytit vaše osobní údaje.
-Zvýšená bezpečnost - můžete se rozhodnout, že nebudou ukládat vaše hesla na vašem pevném disku. Pokud je uloženo, to bude šifrována, aby se zabránilo hacking svůj účet.
-Můžete si vybrat časový interval pro kontrolu nové pošty v minutách (1 min je minimum).
-Když přišla nová pošta program zobrazí friendly balón stylu pop-up upozornění na Ploše, včetně tématu na nový e-mail a jméno odesílatele (adresa).
-Pokud budete přijímat příliš mnoho nových mail, pak se pop-up upozornění, budou seskupeny do jednoho záznamu.
-Můžete si vybrat hrát zvuk kromě Desktop pop-up upozornění.
-Barva ikonu v tray oblasti (vedle systémových hodin) označuje stav programu - zelená (kontrola nové pošty nyní), šedá (žádná nová pošta nebo stand by mode) a červená (máte novou poštu). Najetím myši nad tuto ikonu a popup popis vám řekne, aktuální stav vaší poštovní schránky.
-Můžete zakázat kontrolu nové pošty když spořič běží nebo Windows zamčené, takže vám neunikne oznámení nové pošty, když jste daleko od svého počítače.
-Automatické aktualizace zdarma. Zkontrolujte, zda interval je dva týdny, manuální kontrola podporovány.
-Multi-jazyk rozhraní (v současné době jen několik jazyků, ale udržet aktualizovat nebo přidat vaše).
Informace aktualizovány: