Gmail Desktop Notifier

Gmail Desktop Notifier 1.2

Darmowy
Powiadamia o nowej poczcie w skrzynce pocztowej Gmail
Ocena
3.6  (9 głosy)
Twój głos
Najnowsza wersja:
1.2 (Zobacz wszystkie)
Deweloper:
Barmers GmbH
Wielu z nas kocha Gmail. Well, ale nie każdy z nas ma swoje okno przeglądarki otwarte cały czas, aby zobaczyć nowe wiadomości przychodzące. Ten mały program będzie twoim przyjacielem na twoim Desktop. It nie jest skomplikowany, nie wydając zasobów systemowych. Chodzi o 200 Kb. Wykorzystuje maksymalnie dostępnej bezpieczeństwa. I nie jest to irytujące.
Powiadamia o nowej poczcie na Swoją skrzynkę pocztową Gmail, wykorzystując dobre (i nie podrażnia) wyskakujące powiadomienie o Desktop. No musisz otwierać przeglądarki każdym razem, aby sprawdzić pocztę.
Główne cechy:
-Bardzo łatwa konfiguracja. Po prostu wpisz Swój adres e-mail, Gmail i hasło.
-Szyfrowane połączenie. Program wykorzystuje szyfrowanie SSL połączyć się z serwerem Gmail za pomocą protokołu POP3. Twoje hasło zostanie zaszyfrowane, a także transmisji. Nikt nie będzie w stanie przechwycić twoje dane prywatne.
-Zwiększone bezpieczeństwo - można nie zapisywać hasła na dysk twardy. Jeśli utrzymuje się, z którym zostanie zaszyfrowany, aby zapobiec złamania Swojego konta.
-Można wybrać przedział czasu do sprawdzania Nowej poczty e-mail w ciągu kilku minut (1 min to minimum).
-Kiedy przyszedł nowy list, program wyświetli życzliwy balon w stylu popup alertów na pulpicie w tym rzecz Nowej-mail i nazwa nadawcy (adres).
-Jeśli otrzymasz zbyt wiele nowych wiadomości, ostrzeżenia pop-up będą zgrupowane w jedno ostrzeżenie.
-Można wybrać do odtwarzania dźwięku w dodatku do pulpitu wyskakujące powiadomienie.
-Kolor ikony w obszarze powiadomień (obok zegara) pokazuje Status programu - zielona (sprawdzanie Nowej poczty teraz), szary (nie ma Nowej poczty e-mail lub w trybie gotowości) i czerwony (masz Nowa poczta). Umieść kursor myszy na tę ikonę i podpowiedzi pokaże aktualny stan Swojej skrzynki pocztowej.
-Możesz wyłączyć skanowanie poczty, gdy wygaszacz ekranu działa lub Windows zablokowane więc nie przegap nowej wiadomości e-mail, gdy jesteś z dala od komputera.
-Automatyczne darmowa aktualizacja. Sprawdzić odstęp dwa tygodnie, automatyczne sprawdzanie obsługiwany.
-Wielojęzyczny interfejs (obecnie tylko kilka języków, ale aktualizować lub dodawać).
Aktualizacja informacji: