Gmail Desktop Notifier

Gmail Desktop Notifier 1.2

חינם
מודיע לך כאשר יש לך דואר חדש ב תיבת הדואר הנכנס של Gmail
דירוג המשתמשים
3.6  (9 הצבעות)
הדירוג שלך
הגרסה האחרונה:
1.2 (לראות את כל)
מפתח:
Barmers GmbH
רבים מאיתנו אוהבים Gmail. Well, אבל לא לכולנו יש את חלון הדפדפן פתוח כל הזמן לראות החדש הודעה נכנסת. הקטן הזה, התוכנית תהיה חברה שלך Desktop. It זה לא מסובך; הוא לא מבזבז משאבי מערכת. זה על 200 קילו-בתים בגודל. הוא משתמש מקסימלי אבטחה זמינות. וזה לא מעצבן.
מודיע לך כאשר יש לך דואר חדש ב תיבת הדואר הנכנס של Gmail באמצעות נחמד (ולא מעצבנים) popup התראה על Desktop. No צורך לפתוח את הדפדפן שלך בכל פעם כדי לבדוק את הדואר.
תכונות עיקריות:
-מאוד קל ההתקנה. רק לספק את Gmail, כתובת הדוא " ל והסיסמה.
-חיבור מוצפן. התוכנית משתמשת SSL הצפנה כדי להתחבר ל-Gmail server על-ידי POP3 פרוטוקול. הסיסמה שלך יהיה מוצפן וכן כל שידור. אף אחד לא יהיה מסוגל ליירט את המידע הפרטי שלך.
-אבטחה משופרת - אתה יכול לבחור לא לשמור את הסיסמה על הדיסק הקשיח שלך. אם הציל, זה יהיה מוצפן כדי למנוע פריצה של החשבון שלך.
-אתה יכול לבחור מרווח זמן כדי לבדוק אם הגיע דואר חדש בתוך דקות (1 דקות מינימום).
-כאשר הגיע דואר חדש התוכנית יציג ידידותי בלון מעוצב בסגנון התראות קופץ על שולחן העבודה שלך, כולל הנושא של דואר חדש ואת שם השולח (כתובת).
-אם אתה תקבל יותר מדי דואר חדש, אז התראות קופצות יקובצו לתוך התראה.
-אתה יכול לבחור לשחק צליל בנוסף שולחן העבודה של חלונות קופצים התראה.
-הצבע של הסמל במגש אזור (ליד שעון המערכת) מציין מצב של התוכנית - ירוק (בדיקת דואר חדש עכשיו), אפור (לא דואר חדש או לעמוד במצב) אדום (יש לך דואר חדש). לגלגל את העכבר מעל סמל קופץ tooltip יגיד לך המצב הנוכחי של תיבת הדואר שלך.
-אתה יכול לבטל את בדיקת הדואר כאשר שומר המסך פועל או Windows נעול, כך שאתה לא לפספס הודעה על דואר חדש, כאשר אתה רחוק מהמחשב שלך.
-אוטומטי עדכון חינם. בדוק מרווח שבועיים, המדריך בודק נתמך.
-Multi-ממשק שפה (כיום רק כמה שפות, אבל תמשיך לעדכן או להוסיף את שלך).
תוכנה חינמית
המידע עודכן בתאריך: