Gmail Desktop Notifier

Gmail Desktop Notifier 1.2

Ücretsiz
Gmail gelen kutunuza yeni posta geldiğinde sizi uyarır
Kullanıcı puanı
3.6  (9 oy)
Oyunuz
En güncel sürüm:
1.2 (Tüm)
Geliştirici:
Barmers GmbH
Çoğumuz Gmail. Well seviyorum, ama hepimiz değil, tarayıcı penceresinin açık yeni gelen mesajı görmek için her zaman var. Bu küçük program Desktop. It senin arkadaşın karmaşık değildir; sistem kaynaklarını israf değildir. Boyutu hakkında 200 Kb. Mevcut maksimum güvenlik kullanır. Ve rahatsız edici değildir.
Bildirir Gmail gelen kutunuza her zaman posta kontrol etmek için tarayıcınızı açın Desktop. No gerek güzel (ve sinir bozucu) bir popup uyarı kullanarak yeni posta var.
Ana özellikleri:
-Çok kolay kurulum. Sadece Gmail e-posta adresini ve parolasını girin.
-Bağlantı şifreli. Program POP3 protokolü ile sunucuya bağlanmak için Gmail SSL şifreleme kullanır. Şifrenizi tüm iletim olarak şifrelenir. Kimse özel bilgilerinizi yakalamak mümkün olacak.
Sabit disk parolanızı kaydetmek için seçebilirsiniz-gelişmiş güvenlik. Kaydedilirse, hesabınızın hack önlemek için şifrelenir.
-Yeni posta için (1 dk en az) dakika içinde kontrol etmek için zaman aralığını seçin.
-Yeni posta geldiğinde program yeni posta ve adres) gönderenin adı ve konusu da dahil olmak üzere, masaüstünüzde uyarıları tarz popup dostu balon görüntüler.
-Eğer çok fazla yeni posta almak, sonra popup uyarılar bir uyarı halinde gruplandırılmış olacak.
-Masaüstü popup uyarısı için ayrıca ses çalmak için seçebilirsiniz.
- (Sistem saatinin yanında) tepsi alanında simge renk (yeni ileti) programın durumu - yeşil (yeni e-postaları şimdi kontrol), gri (yeni posta veya bekleme moduna) ve kırmızı gösterir. Bu simge ve pop-up araç ipucu üzerinde fare sizin posta kutunuza şimdiki durumu anlatır rulo.
-Çalışan veya Windows ekran koruyucu, böylece bilgisayarınızdan uzaktayken yeni posta bildirimi kaçırmayacaksınız kilitli posta kontrol devre dışı bırakabilirsiniz.
-Otomatik güncelleme ücretsizdir. Kontrol aralığı iki haftadır, manuel kontrol destekledi.
-Çoklu dil arayüzü (şu anda sadece birkaç dilde, ama güncel tutmak senin ya da ekleyin).
Bilgi güncellenme tarihi: