Gmail Desktop Notifier

Gmail Desktop Notifier 1.2

رایگان
به شما اطلاع زمانی که شما ایمیل جدید در صندوق پستی جیمیل خود را
امتیازدهی کاربر
3.6  (9 رأی)
رأی شما
آخرین نسخه:
1.2 (دیدن همه)
توسعه‌دهنده:
Barmers GmbH

نسخه های قدیمی

دیدن همه

بسیاری از ما عشق Gmail. Well, اما نه همه از ما خود را به پنجره مرورگر باز تمام وقت جدید برای دیدن پیام های دریافتی. این برنامه کوچک خواهد بود دوستان خود را در Desktop. It پیچیده نیست; آن است که به هدر رفتن منابع سیستم. آن است که در مورد 200 کیلوبایت در اندازه. آن را با استفاده از حداکثر در دسترس امنیتی است. و آن آزار دهنده است.
به شما اطلاع زمانی که شما ایمیل جدید در صندوق پستی جیمیل خود را با استفاده از (و نه آزار دهنده) پنجره هشدار در Desktop. No نیاز به باز کردن مرورگر خود را هر بار برای چک کردن ایمیل.
ویژگی های اصلی:
-بسیار آسان نصب و راه اندازی. فقط Gmail خود را ارائه آدرس ایمیل و رمز عبور.
-اتصال رمزگذاری شده است. برنامه با استفاده از SSL رمزگذاری برای اتصال به سرور Gmail توسط POP3 پروتکل. رمز عبور خود را رمزگذاری خواهد شد و همچنین تمام انتقال است. هیچ کس نمی خواهد قادر به رهگیری اطلاعات خصوصی خود را.
-افزایش امنیت - شما می توانید انتخاب کنید برای ذخیره رمز عبور خود را بر روی دیسک سخت خود را. اگر ذخیره آن خواهد شد رمزگذاری برای جلوگیری از هک کردن حساب کاربری خود شوید.
-شما می توانید فاصله زمانی برای بررسی ایمیل جدید در دقیقه (1 حداقل حداقل است).
-هنگامی که ایمیل جدید وارد این برنامه نمایش داده خواهد شد دوستانه بادکنک-مدل دهید پنجره هشدار بر روی دسکتاپ خود را از جمله موضوع های جدید ایمیل و نام فرستنده (آدرس).
-اگر شما خواهد شد دریافت بیش از حد ایمیل جدید, پس, پنجره, هشدار گروه بندی می شود و به یک هشدار است.
-شما می توانید انتخاب کنید به بازی صدا در علاوه بر این به دسکتاپ پنجره هشدار.
-رنگ آیکون در سینی منطقه (کنار ساعت سیستم) نشان می دهد وضعیت برنامه - سبز (برای چک کردن ایمیل های جدید در حال حاضر) خاکستری (بدون ایمیل جدید و یا stand by mode) و قرمز (شما باید ایمیل جدید). رول ماوس خود را بیش از این آیکون ها و پنجره tooltip خواهد به شما بگویم که وضعیت فعلی از صندوق پستی خود را.
-شما می توانید غیر فعال کردن ایمیل چک کردن زمانی که محافظ صفحه نمایش در حال اجرا و یا Windows قفل شده است و بنابراین شما را از دست ندهید جدید هشدار از طریق ایمیل زمانی که شما دور از کامپیوتر شما.
-خودکار به روز رسانی رایگان. بررسی فاصله زمانی دو هفته, دستی چک کردن پشتیبانی می کند.
-چند زبان رابط کاربری (در حال حاضر فقط چند زبان, اما نگه داشتن به روز رسانی و یا اضافه کردن شما).

اطلاعات به روز شده در: